Bukhansan Guesthouse Yellow

  • Betalt Wi-Fi
  • Røykfrie rom

Vandrerhjemmet ligger 7 km fra Nasjonalmuseet for koreansk samtidshistorie og 8 km fra Jogye-tempelet.

Vandrerhjemmet tilbyr overnatting i Eunpyeong-Gu distriktet, Seoul Myeongdong Dumplings ligger innen 16-minutters gange fra Bukhansan Guesthouse Yellow. Vandrerhjemmet ligger innen 5 minutters gange til Bulgwang Middle School bussholdeplass og 300 meter fra Dokbawi t-banestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Bukhansan Guesthouse Yellow Seoul
Bueno Day - Between Hongdae & Palace Gyeongbokgung 외국인도시민박업 한국인예약금지
pris kun for mobil

Bueno Day - Between Hongdae & Palace Gyeongbokgung 외국인도시민박업 한국인예약금지

8.6
Fabelaktig 113 anmeldelser
3.3 km fra overnattingsstedet
USD 24 USD 22
per natt
Ye4 Guesthouse
pris kun for mobil

Ye4 Guesthouse

6 km fra overnattingsstedet
USD 68 USD 61
per natt
경복궁,광화문,명동,남산근접 3룸
pris kun for mobil

경복궁,광화문,명동,남산근접 3룸

9.3
Flott 53 anmeldelser
6.2 km fra overnattingsstedet
USD 189 USD 170
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Gimpo internasjonale lufthavn
    17 km

    Togstasjoner

    Seoul Station
    9 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Betalt Wi-Fi
    • Gratis Wi-Fi på rommene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bagasjeoppbevaring
    • Sykkelutleie
    • Turer/ Billettservice

    På kjøkkenet

    • Kjøkken
    • Mikrobølgeovn

    På rommene

    • Separat sitteområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Flaskevann

    Boligareal

    • Delt baderom
    • Badekåpe
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Telefon

    Generelle fasiliteter

    • Røykfrie rom

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 10:00 til 12:00
    • Barn og ekstra senger
    • Det er ingen ekstra senger i rommet.
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hva er tidspunktet for innsjekking og utsjekking på Bukhansan Guesthouse Yellow vandrerhjem?
      Gjester på Bukhansan Guesthouse Yellow vandrerhjem bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 12:00.
    • ❓
      Hvor mye vil det koste å bo i Bukhansan Guesthouse Yellow vandrerhjem?
      Leien på Bukhansan Guesthouse Yellow vandrerhjem starter på $38 per natt.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Gimpo internasjonale lufthavn
    17 km

    Togstasjoner

    Seoul Station
    9 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Bukhansan Guesthouse Yellow Seoul

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk